Nagrody i wyróżnienia

Euroimpex SA otrzymała szereg nagród i wyróżnień z uwagi na osiągane wyniki, pozycję rynkową oraz jakość oferowanych usług i produktów.

Euroimpex Gazela Biznesu
Gazela Biznesu
Pozycja rynkowa i rozwój

Wśród nagród przyznanych za rozwój przedsiębiorstwa i jego pozycję na rynku znajdują się m.in. wielokrotnie przyznawane tytuły w rankingu Gazele Biznesu. Organizatorami projektu są Puls Biznesu oraz Coface Poland. Gazele Biznesu to firmy, z których każda może pochwalić się ciągłym przyrostem obrotów i nieposzlakowaną opinią zarówno wśród partnerów biznesowych, jak i klientów. Kolejną nagrodą za osiągnięcia w prowadzeniu działalności gospodarczej są Gepardy Biznesu. Organizatorami są magazyn Europejska Firma oraz InfoCredit.

Złoty Bit
Złoty Bit
Jakość

Jakość oferowanych przez Euroimpex SA produktów i usług stoi na najwyższym poziomie. Świadczą o tym m.in. kilkakrotnie przyznane nagrody Złoty Bit – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Organizatorem konkursu jest Software Konferencje. Bardzo ważnym wyróżnieniem – związanym z jakością oferowanych przez nas usług – jest tytuł Nashuatec Quality Solutions Partner przyznany przez naszego partnera NRG International.

Nashuatec Outstanding Performance
Nashuatec Outstanding Performance
Nagrody branżowe

Wyniki handlowe są wskaźnikiem, który bezpośrednio wskazuje wyróżniające się przedsiębiorstwa. Tym bardziej cenne są dla nas wyróżnienia przyznane przez naszych dostawców. Są wśród nich m.in. wielokrotnie przyznawane tytuły Nashuatec Outstanding Performance oraz Toshiba Top Team. Dużym wyróżnieniem było także przyznanie nam przez Microsoft Business Solutions wyróżnienia Debiut roku.