W naszej ofercie znajdziesz: drukarki laserowe Nashuatec / Ricoh, Sharp, Brother.


Wszystkie urządzenia możesz kupić w naszym sklepie internetowym Otoszop.pl

Otoszop-przycisk

Naszym klientom proponujemy urządzenia, które świetnie sprawdzają się zarówno w domowym, jak i profesjonalnym użytku. Drukarki laserowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na niskie koszty eksploatacji. Koszt używania sprzętu jest znacznie niższy niż w przypadku modeli atramentowych, o czym decyduje przede wszystkim duża wydajność oraz niższa cena poszczególnych komponentów i materiałów eksploatacyjnych.

Technologia laserowa w szczególności dedykowana jest również tym klientom, którzy cenią sobie szybką realizację. Wydruki nie tylko wykonywane są błyskawicznie, ale też od razu są suche i możliwe do użycia. Problem ewentualnego rozmycia się przygotowanego tekstu lub ilustracji w przypadku tego typu urządzeń nie istnieje. Aspekty te są szczególnie ważne w zastosowaniu biznesowym, gdzie szybkość i jakość pracy bezpośrednio przekłada się na możliwe zyski. Co ważne, tego typu urządzenia świetnie radzą sobie nawet w przypadku bardzo intensywnej eksploatacji, która nie wpływa ani na jakość realizacji, ani na koszty.


Drukarki laserowe w naszej ofercie:

Drukarki laserowe Nashuatec / Ricoh

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Nashuatec / Ricoh
w Polsce. Oferujemy laserowe drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, duplikatory cyfrowe, urządzenia do druku wysokonakładowego i profesjonalnego druku w kolorze oraz faksy. Rozwiązania przez nas proponowane umożliwiają zarządzanie wydrukami, realizują wydruki masowe oraz zarządzają przepływem i archiwizacją dokumentów. Dzięki autorskim aplikacjom z grupy Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania urządzeń przyjaznych środowisku, które pozwolą Ci ograniczyć dotychczasową emisję CO2 oraz żuzycia prądu.


Zobacz w sklepie

Drukarki laserowe Sharp

Drukarki laserowe Sharp

Jesteśmy dystrybutorem drukarek laserowych marki Sharp, jak również urządzeń wielofunkcyjnych, telewizorów, monitorów interaktywnych i oczyszczaczy powietrza. Koncern jest obecny na rynku od 1912 r. i oferuje wysokiej jakości produkty doskonałe dla profesjonalistów, jak również dla małych i średnich firm, edukacji, administracji oraz do użytku domowego. Dzięki dodatkowej integracji z oprogramowaniem Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność.


Zobacz w sklepie

Drukarki laserowe Brother

Współpracujemy z koncernem Brother, producentem popularnych drukarek nabiurkowych. Marka wywodzi się z Japonii i powstała już w 1908 r. Produkcja Brother obejmuje przede wszystkim niezawodny sprzęt informacyjny i komunikacyjny - laserowe drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, drukarki etykiet i skanery.


Zobacz w sklepie