W naszej ofercie znajdziesz: drukarki laserowe Nashuatec / Ricoh, Sharp, Brother.


Wszystkie urządzenia możesz kupić w naszym sklepie internetowym Otoszop.pl

Otoszop-przycisk

Naszym klientom proponujemy urządzenia, które świetnie sprawdzają się zarówno w domowym, jak i profesjonalnym użytku. Drukarki laserowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na niskie koszty eksploatacji. Koszt używania sprzętu jest znacznie niższy niż w przypadku modeli atramentowych, o czym decyduje przede wszystkim duża wydajność oraz niższa cena poszczególnych komponentów i materiałów eksploatacyjnych.

Technologia laserowa w szczególności dedykowana jest również tym klientom, którzy cenią sobie szybką realizację. Wydruki nie tylko wykonywane są błyskawicznie, ale też od razu są suche i możliwe do użycia. Problem ewentualnego rozmycia się przygotowanego tekstu lub ilustracji w przypadku tego typu urządzeń nie istnieje. Aspekty te są szczególnie ważne w zastosowaniu biznesowym, gdzie szybkość i jakość pracy bezpośrednio przekłada się na możliwe zyski. Co ważne, tego typu urządzenia świetnie radzą sobie nawet w przypadku bardzo intensywnej eksploatacji, która nie wpływa ani na jakość realizacji, ani na koszty.


Drukarki laserowe w naszej ofercie:

Drukarki laserowe Nashuatec / Ricoh

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Nashuatec / Ricoh
w Polsce. Oferujemy laserowe drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, duplikatory cyfrowe, urządzenia do druku wysokonakładowego i profesjonalnego druku w kolorze oraz faksy. Rozwiązania przez nas proponowane umożliwiają zarządzanie wydrukami, realizują wydruki masowe oraz zarządzają przepływem i archiwizacją dokumentów. Dzięki autorskim aplikacjom z grupy Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania urządzeń przyjaznych środowisku, które pozwolą Ci ograniczyć dotychczasową emisję CO2 oraz żuzycia prądu.Drukarki laserowe Sharp

Drukarki laserowe Sharp

Jesteśmy dystrybutorem drukarek laserowych marki Sharp, jak również urządzeń wielofunkcyjnych, telewizorów, monitorów interaktywnych i oczyszczaczy powietrza. Koncern jest obecny na rynku od 1912 r. i oferuje wysokiej jakości produkty doskonałe dla profesjonalistów, jak również dla małych i średnich firm, edukacji, administracji oraz do użytku domowego. Dzięki dodatkowej integracji z oprogramowaniem Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność.Drukarki laserowe Brother

Współpracujemy z koncernem Brother, producentem popularnych drukarek nabiurkowych. Marka wywodzi się z Japonii i powstała już w 1908 r. Produkcja Brother obejmuje przede wszystkim niezawodny sprzęt informacyjny i komunikacyjny - laserowe drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, drukarki etykiet i skanery.