Documaster - oprogramowanie dla firm, edukacji i administracji


Tworzymy oprogramowanie dla firm, administracji i edukacji (szkół, przedszkoli, uczelni wyższych).
Dostarczamy holistyczne rozwiązania, integrowane z innymi aplikacjami oraz płatnościami elektronicznymi (Przelewy 24) i w pełni dostosowane do potrzeb biznesowych i edukacyjnych naszych klientów.


Posiadamy Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 - potwierdzający, że produkowane oprogramowanie, procesy, usługi oraz procedury spełniają światowe standardy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.


Oprogramowanie Documaster pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy kompatybilności z urządzeniami producentów: Ricoh, Epson, Sharp, Brother oraz Canon. Jest to gwarancja poprawnego działania z większością obecnie oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Euroimpex S.A. jest partnerem technologicznym wyżej wymienionych koncernów co oznacza bezpośredni dostęp do najnowszych technologii oraz poufnych informacji producenta urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.

Wybierz odpowiedni produkt:


Każde wdrożenie łączy się ze szkoleniem dla klienta, gwarantuje helpdesk oraz umożliwia dodatkowo opiekę serwisową urządzeń.


Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem MyQ

Naszą mocną stroną jest wszechstronność, zarówno jeśli chodzi o produkowane przez nas oprogramowanie, jak i szeroką ofertę urządzeń biurowych, które dostarczamy naszym klientom. Dlatego oprócz naszych aplikacji z grupy Documaster, możemy zaproponować także wdrożenie innych systemów. Jesteśmy Certyfikowanym Partenerm MyQ, co uprawnia nas do integracji systemu MyQ z Xerox, Ricoh (+OEM), Sharp, Toshiba, Samsung, Kyocera (+OEM).