Oprogramowanie do zdalnej, tadycyjnej i hybrydowej edukacji

– Dla przedszkoli, szkół i uczelni wyższychNowoczesne technologie bezpośrednio wpływają na przeróżne sfery życia. Oprogramowanie dla edukacji przygotowane przez naszą firmę sprawdza się na różnych etapach zdobywania wiedzy – od przedszkola aż po uczelnie wyższe. Propozycje znacznie ułatwiają korzystanie z osiągnięć technologicznych, m.in. w zakresie prowadzenia lekcji zdalnych i hybrydowych, współtworzenia materiałów dydaktycznych lub urozmaicania zajęć interaktywnymi treściami.
Nauczyciele oraz profesorowie z pewnością docenią możliwość korzystania ze zdalnych lekcji za sprawą wbudowanych wideorozmów oraz czatu. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie dynamicznych, ciekawych i efektywnych zajeć również z uczniami czy też studentami przebywającymi w domach.

Documaster Campus posiada również Repozytorium zawierające ogromną ilość zasobów edukacyjnych i naukowych, dostosowanych do poziomu kształcenia.

Ponadto programowanie, które przygotowaliśmy dla edukacji, jest zintegrowane z urządzeniami wielofunkcyjnymi najlepszych koncernów technologicznych (Epson, Sharp, Canon, Ricoh, Brother) oraz kompatybilne z różnego rodzaju urządzeniami, używanymi przez nauczycieli i uczniów w szkole i w domu. Zapewnia to maksymalną swobodę korzystania z udogodnień. Zintegrowany moduł drukowania, kopiowania, skanowania i OCR na terenie szkoły oraz materiały edukacyjne (m.in. e-podręczniki, e-skrypty), pozwalają uczniom pozbyć się ciężkiego plecaka.

Nasze oprogramowanie posiada certyfikat, który jest gwarancją zabezpieczenia najbardziej wrażliwych danych zgodnie z obostrzeniami obowiązującego prawa. Zarówno pracownicy dydaktyczni, jak i rodzice, uczniowie i studenci mogą korzystać ze zgromadzonych zasobów w dowolnym czasie i miejscu, przy równoczesnym zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Wybierz odpowiedni produkt:


Najważniejsze cechy oprogramowania:

 • Repozytorium zawierające stale aktualizowane materiały edukacyjne i naukowe, m.in.: e-podręczniki, e-skrypty, e-booki, audiobooki, filmy i podcasty edukacyjne, prezentacje, wykłady, gotowe scenariusze i karty pracy do lekcji, kursy, szkolenia, tutoriale, cyfrowe zasoby najlepszych polskich wyższych uczelni. Wszystkie materiały są zamieszczane po uprzedniej weryfikacji, dzięki czemu w Documaster Campus znajdują się tylko bezpieczne i rekomendowane przez nauczycieli, metodyków i naukowców materiały.
 • Zintegrowany moduł drukowania, kopiowania, skanowania i OCR - wraz z oprogramowaniem dostarczamy urządzenia wielofunkcyjne, z których mogą korzystać na terenie szkoły uczniowie i nauczyciele.
 • Nasze rozwiązanie umożliwia sieciowanie szkół/uczelni i współpracę między nauczycielami/wykładowcami - rozumianą na przykład jako udostępnianie innym własnych materiałów naukowych.
 • Nie wyświetlamy reklam ani niczego, co mogłoby rozpraszać ucznia/studenta i odciągać od nauki.
 • Wbudowane narzędzie do wideorozmów umożliwia wszystkim zalogowanym do Documaster Campus prowadzenie prostych w obsłudze lekcji zdalnych, konsultacji, spotkań o bardzo wysokiej jakości połączenia i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,
 • Wdrożenie Documaster Campus trwa zaledwie kilka godzin i nie wymaga od zarządu placówki edukacyjnej podejmowania żadnych czynności - użytkownicy otrzymują gotowe loginy i hasła.
 • Każda placówka otrzymuje dedykowanąplatformę na bezpiecznym serwerze, ze strukturą dostosowaną do ilości klas oraz z Repozytorium zawierającym materiały adekwatne do poziomu kształcenia: dla przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich i zawodowych oraz dla uczelni wyższych.
 • Każda instalacja wiąże się ze szkoleniem nauczycieli i uczniów z korzystania z systemu oraz zintegrowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Nauczyciele ponadto uczestniczą w webinarach na temat prowadzenia zdalnych lekcji m.in. metodą klasy odwróconej.
 • Oferujemy helpdesk 24/h oraz serwis urządzeń oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń zintegrowanych z systemem.
 • Ekologia jest dla nas bardzo ważna - oprogramowanie Documaster Campus umożliwia znaczące ograniczenie ilości materiałów drukowanych - dzięki ich cyfrowym wersjom w repozytorium. Dodatkowo urządzenia, które dostarczamy są nie tylko przyjazne środowisku, ale mogą być nawet zasilane panelami fotowoltaicznymi.
 • Posiadamy Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 - potwierdzający, że produkowane oprogramowanie, procesy, usługi oraz procedury spełniają światowe standardy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
 • Oprogramowanie Documaster pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy kompatybilności z urządzeniami producentów: Ricoh, Epson, Sharp, Brother oraz Canon. Jest to gwarancja poprawnego działania z większością obecnie oferowanych urządzeń wielofunkcyjnych. Euroimpex S.A. jest partnerem technologicznym wyżej wymienionych koncernów co oznacza bezpośredni dostęp do najnowszych technologii oraz poufnych informacji producenta urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.