Poleasingowe drukarki, używane urządzenia wielofunkcyjne w doskonałym stanie technicznym


W naszej ofercie znajdziesz poleasingowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z oficjalnej sieci Ricoh Europa, których doskonały stan techniczny oraz bardzo niskie przebiegi zostały potwierdzone przez Dział Serwisu Euroimpex S.A. Udzielamy gwarancji od 12 miesięcy do 3 lat. Oferujemy nasze urządzenia także w leasingu oraz z umową serwisowo-materiałową. Urządzenia możesz zamówić bezpośrednio u nas, u naszych dealerów lub zakupić je na Allegro.


Najlepsze na polskim rynku drukarki poleasingowe i używane urządzenia wielofunkcyjne

Oprócz nowych urządzeń, posiadamy też najlepsze na polskim rynku drukarki poleasingowe, a także używane urządzenia wielofunkcyjne oraz urządzenia produkcyjne. Wszystkie maszyny pochodzą z oficjalnej sieci Ricoh Europa.
Oferujemy tylko urządzenia o bardzo niskich licznikach i maksymalnie kilkunastoprocentowych przebiegach. Dzięki temu dajemy dostęp do prawie nowych, sprawnych urządzeń w bardzo korzystnych cenach. Nasze drukarki poleasingowe i urządzenia wielofunkcyjne są nawet 78% tańsze niż nowe modele.

Wszystkie poleasingowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne przeszły wymagające przeglądy

Wysoką jakość używanych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych gwarantuje nasz Dział Serwisu Euroimpex S.A. Wszystkie maszyny zostały dokładnie zbadane i ocenione przez naszych inżynierów i techników serwisu. Dzięki temu dostarczamy urządzenia, których poziom zużycia jest niezwykle niski - od kilku do maksymalnie kilkunastu procent. Ponadto oferujemy opiekę serwisowo-materiałową i możliwość nabycia urządzenia w abonamencie miesięcznym z umową CPC lub w leasingu. Ponadto dajemy od 1 roku do 3 lat gwarancji na każde urządzenie.


używane urządzenie produkcyjne Ricoh 5210S

Urządzenie produkcyjne Ricoh Pro C5210S kolor

Funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie
Prędkość drukowania: 80 str./min
Maks. format: A3
Atuty: automatyczne drukowanie, kopiowanie 80 str./min, skanowanie 120 str./min, dupleks, obsługiwany format papieru: A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, 10,1-calowypanel dotykowy na platformie Android możliwe dołożenie oprogramowania Fiery Central za dopłatą, pojemność papieru do 8 250 arkudzy dla ciągłego drukowania przebieg tylko 42 768 czarno białych i 135 260 stron,

Cena: 40 609,76 zł netto

KUP NA ALLEGRO
Chcesz wziąć to urządzenie w dzierżawę? Zadzwoń:
601 899 763

Dzierżawa urządzeń poleasingowych

Urządzenia poleasingowe można również wziąć w dzierżawę (czyli abonament). W ramach umowy dzierżawy dostarczamy urządzenie, materiały eksploatacyjne oraz świadczymy opiekę serwisową urządzenia. Obowiązuje również gwarancja.
Okres dzierżawy jest ustalany indywidualnie z klientem. Istnieje możliwość wykupu urządzenia za 1 zł + VAT po spłaceniu jego wyjściowej ceny w dzierżawie.

Chcesz wziąć urządzenie w dzierżawę? Zadzwoń:
601 899 763


Otrzymaj ofertę na maila lub telefonicznie - wypełnij formularz

Na podany adres e-mail prześlemy aktualną ofertę poleasingowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.    Drukarki poleasingowe Ricoh - dla kogo?

    Używane drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Ricoh są doskonałą alernatywą dla każdej firmy, która potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego, ale nie ma możliwości lub nie chce zakupić nowych urządzeń. W naszym magazynie posiadamy tylko sprawne urządzenia, których stan techniczny i przebiegi wskazują na niewielką eksploatację. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 601 899 763