Poleasingowe drukarki, używane urządzenia wielofunkcyjne w doskonałym stanie technicznym


W naszej ofercie znajdziesz poleasingowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z oficjalnej sieci Ricoh Europa, których doskonały stan techniczny oraz bardzo niskie przebiegi zostały potwierdzone przez Dział Serwisu Euroimpex S.A. Udzielamy gwarancji od 12 miesięcy do 3 lat. Oferujemy nasze urządzenia także w leasingu oraz z umową serwisowo-materiałową. Urządzenia możesz zamówić bezpośrednio u nas, u naszych dealerów lub zakupić je na Allegro.


Najlepsze na polskim rynku drukarki poleasingowe i używane urządzenia wielofunkcyjne

Oprócz nowych urządzeń, posiadamy też najlepsze na polskim rynku drukarki poleasingowe, a także używane urządzenia wielofunkcyjne oraz urządzenia produkcyjne. Wszystkie maszyny pochodzą z oficjalnej sieci Ricoh Europa.
Oferujemy tylko urządzenia o bardzo niskich licznikach i maksymalnie kilkunasto procentowym zużyciu. Dzięki temu dajemy dostęp do prawie nowych, sprawnych urządzeń w bardzo korzystnych cenach. Nasze drukarki poleasingowe i urządzenia wielofunkcyjne są nawet 78% tańsze niż nowe modele.

Wszystkie poleasingowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne przeszły wymagające przeglądy

Wysoką jakość używanych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych gwarantuje nasz Dział Serwisu Euroimpex S.A. Wszystkie maszyny zostały dokładnie zbadane i ocenione przez naszych inżynierów i techników serwisu. Dzięki temu dostarczamy urządzenia, których poziom zużycia jest niezwykle niski - od kilku do maksymalnie kilkunastu procent. Ponadto oferujemy opiekę serwisowo-materiałową i możliwość nabycia urządzenia w abonamencie miesięcznym z umową CPC lub w leasingu. Ponadto dajemy od 1 roku do 3 lat gwarancji na każde urządzenie.


Laserowe drukarki poleasingowe Ricoh - dla kogo?

Używane drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Ricoh są doskonałą alernatywą dla każdej firmy i instytucji publicznej, która potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego. W naszym magazynie posiadamy tylko sprawne urządzenia, których stan techniczny i przebiegi wskazują na niewielką eksploatację. Największą zaletą używanych drukarek jest dostępność oraz stosunek jakości do ceny. Nasze poleasingowe drukarki odznaczają się świetnym stanem technicznym i minimalną eksploatacją, a są średnio o połowę tańsze od fabrycznie nowych urządzeń. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 601 050 381

Poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne - najpopularniejsze dostępne modele

Małe, kompaktowe, niedrogie w eksploatacji urządzenia A4 oraz wydajne i szybkie urządzenia A3

Ricoh Pro C5210S

Funkcje
drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faks
Obsługiwany format papieru
B6, B5, B4, A6, A5, A4, A3, SRA3 długość do 1260 mm
Szybkość drukowania
80 str./min
Najważniejsze cechy:
  • superszybkie urządzenie produkcyjne
  • automatyczne drukowanie i kopiowanie 80 str./min
  • skanowanie z prędkością 120 str./min,
  • dupleks
  • 10,1-calowypanel dotykowy na platformie Android
  • pojemność papieru do 8 250 arkuszy

Dzierżawa urządzeń poleasingowych

Urządzenia poleasingowe można również wziąć w dzierżawę (czyli abonament). W ramach umowy dzierżawy dostarczamy urządzenie, materiały eksploatacyjne oraz świadczymy opiekę serwisową urządzenia. Obowiązuje również gwarancja.
Okres dzierżawy jest ustalany indywidualnie z klientem. Istnieje możliwość wykupu urządzenia za 1 zł + VAT po spłaceniu jego wyjściowej ceny w dzierżawie.


Chcesz kupić lub wziąć urządzenie w dzierżawę? Zadzwoń: 601 050 381, Zadzwoń: 605 221 287, Zadzwoń: 665 770 514Otrzymaj ofertę na maila lub telefonicznie - wypełnij formularz

Na podany adres e-mail prześlemy aktualną ofertę poleasingowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.