Urządzenia wielofunkcyjne

 

Jednym z ciekawszych rozwiązań proponowanych przez najnowsze technologie jest możliwość łączenia kilku sprzętów w jeden. Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają oszczędność nie tylko miejsca, ale również środków finansowych, których nie trzeba przeznaczać na zakup kilku osobnych produktów. Coraz częściej decydują się na nie nie tylko przedsiębiorcy, ale również klienci prywatni, którzy cenią sobie wygodę korzystania z drukarki, skanera i ksero we własnym domu.

Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają wykonywanie dobrej jakości wydruków oraz skanowanie i kopiowanie m.in. dokumentów czy prac artystycznych. Szybkość pracy, odpowiednie nasycenie barw oraz niskie koszty eksploatacji w wielu przypadkach są już standardem. Oferowane przez nas modele zapewniają ponadto komfortowe sposoby łączenia się z komputerem lub nawet telefonem komórkowym, dzięki czemu obsługa ich jest prosta i wygodna. Dzięki łączności poprzez sieć Wi-Fi lub Bluetooth można zdalnie wydawać polecenia realizacji konkretnych czynności, co znacznie usprawnia pracę zarówno w biurze, jak i w domu.


Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh, Nashuatec, Brother, HP, Epson, Lexmark, Canon

Urządzenia wielofunkcyjne Brother, Epson, Sharp, HP, Ricoh, Nashuatec, Canon, Lexmark

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń wielofunkcyjnych najlepszych światowych producentów. W ofercie posiadamy zarówno atramentowe urządzenia biurowe, jak i laserowe urządzenia wielofunkcyjne.

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne najlepszych światowych producentów:

  • urządzenia wielofunkcyjne Brother
  • urządzenia wielofunkcyjne Epson
  • urządzenia wielofunkcyjne Ricoh i Nashuatec
  • urządzenia wielofunkcyjne Canon
  • urządzenia wielofunkcyjne HP
  • urządzenia wielofunkcyjne Sharp
  • urządzenia wielofunkcyjne Lexmark

Integrujemy urządzenia wielofunkcyjne z oprogramowaniem

Ponadto jesteśmy autoryzowanym deweloperem urządzeń Ricoh / Nashuatec , Epson i Sharp. Oznacza to, że integrujemy te urządzenia z naszym oprogramowaniem Documaster i dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązania programowo-sprzętowe. Posiadamy także kompetencje, by integrować urządzenia oraz nasze oprogramwoanie z innymi systemami workflow, np. MyQ, którego jesteśmy Partnerem, oraz z systemami SAP.Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą:

drukarek laserowych laserowych urządzeń poleasingowych drukarek atramentowych


Otrzymaj ofertę na maila lub telefonicznie - wypełnij formularz

Zaznacz markę urządzeń, które Cię interesują i prześlij formularz. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na maila lub doprecyzujemy Twoje oczekiwania telefonicznie.