Nasze usługi na firm, edukacji
i administracji publicznej


Nasza firma jest obecna na rynku technologicznym od 1989 r. Bogate doświadczenie pozwala nam kierować nasze usługi zarówno do firm, jak i do edukacji i administracji publicznej. Jako jeden z pierwszych dytrybutorów w Polsce urządzeń drukujących (Ricoh, Nashuatec, Hp, Brother, Lexmark, Epson) posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie związane z serwisem i naprawą urządzeń. Jesteśmy również ekspertem w zakresie audytów kosztów oraz ekologicznych oraz kompleksowej optymalizacji systemów wydruków. Nasze usługi wspierane są przez przez produkowane przez nas oprogramowanie i aplikacje Documaster, z którego obsługi szkolimy naszych klientów. Szerokie doświadczenie w branży technologicznej - jako dystrybutore urządzeń oraz producent oprogramowania - czyni nas ekspertem na Polskim rynku w usługach związanych z urządzeniami biurowymi i technologią.

Serwis drukarek, serwis kserokopiarek we Wrocławiu i w całej Polsce

Prowadzimy profesjonalny serwis drukarek, serwis kserokopiarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych, na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia. Posiadamy zespół inżynierów i techników serwisu z ponad 20-letnim doświadczeniem, kompetentnych w naprawie
i serwisie maszyn popularnych marek: Ricoh, Nashuatec, Epson, HP, Brother, Canon i innych. Obsługujemy urządzenia: atramentowe, laserowe, LED, analogowe i cyfrowe.

Mając podpisaną umowę serwisowo – materiałową (koszt za wydruk/kopię/skan) nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów napraw, w ramach umowy to my dostarczamy tonery, wymieniamy materiały eksploatacyjne, wykonujemy bieżące przeglądy i konserwacje urządzeń oraz aktualizację oprogramowania. Co miesiąc z tytułu kontraktu otrzymujesz fakturę za wykonane wydruki / kopie, co stanowi koszt uzyskania przychodu. Stałe koszty obsługi urządzenia w ramach umowy serwisowo – materiałowej pozwalają na precyzyjne planowanie budżetu firmy.

Serwis kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje:

 • konsultacje techniczne i doradztwo,
 • usuwanie awarii na miejscu u Klienta w najkrótszym czasie,
 • naprawa urządzeń Ricoh, Nashuatec, Epson, Canon, Konica-Minolta, Panasonic, Sharp, Toshiba, Lanier, Gestetner, Xerox, HP, Samsung, Lexmark, Brother, Develop, OKI, Kyocera-Mita, Infotec, Danka, Utax, Triumph-Adler, Oce, Rex-Rotary, Olivetti, Muratec i innych ,
 • urządzenie zastępcze na czas naprawy na życzenie Klienta,
 • przeglądy okresowe i konserwacja,
 • stałe umowy oraz serwis „na wezwanie”,
 • profesjonalny, przeszkolony personel z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem,
 • materiały eksploatacyjne oraz części zamienne – bogato wyposażony magazyn,
 • usługi logistyczne, wdrożeniowe, instalacyjne i konfiguracyjne,
 • usługi wsparcia technicznego i szkolenia użytkowników,
 • outsourcing drukowania, kopiowania, skanowania oraz elektronicznej archiwizacji dokumentów.

 
 

Sieć 120 autoryzowanych Partnerów


Oferujemy nasze produkty i usługi bezpośrednio oraz za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci 120 autoryzowanych, certyfikowanych Partnerów. Przykładamy wysoką wagę do jakości obsługi naszych Klientów, dbając o wysoki standard usług świadczonych przez naszych Partnerów.

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy handlowej i/lub serwisowej oraz chciałbyś otrzymać bardziej szczegółowe informacje na ten temat, prosimy o kontakt.


Największy w Polsce magazyn części zamiennych


W siedzibie firmy we Wrocławiu znajduje się nasz magazyn części zamiennych. Jest on doskonale wyposażony w części zamienne do urządzeń wszystkich naszych Partnerów. Dzięki temu nasz Dział Serwisu oraz Partnerzy Serwisowi są w stanie reagować bardzo szybko na wszelkie zgłoszenia serwisowe.


 

Audyt ekologiczny


Przeprowadzamy analizę zastanego systemu wydruków u naszych klientów. Oceniamy, jaki wpływ urządzenia wywierają na środowisko, np. ile zużywają energii, jaką mają emisję CO2 i ile elektrośmieci powstaje w wyniku ich użytkowania. Oceniamy także efektywność zarządzania wydrukami - wskazujemy ilości niepotrzebnie zużytego papieru oraz materiałów eksploatacyjnych. W wyniku naszego audytu i po wprowadzeniu sugerowanych działań naprawczych, możliwe jest:

 • obniżenie zużycia energii elektrycznej do 96%,
 • ograniczenie wykorzystania części zamiennych
  i produkcji elektrośmieci o 94%,
 • obniżenie emisji CO2 o 92%.

Więcej informacji

Audyt kosztowy


Przeprowadzamy audyty wykorzystywanych przez klienta systemów oraz urządzeń. Oceniamy, jakie koszty generują, na przykład poprzez zużycie energii, wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz narzędzia, aby na bazie audytu zaprojektować nowe, zoptymalizowane pod względem kosztów rozwiązania.


Dzięki naszym audytom można obniżyć koszty wydruków od 30% do nawet 50%.
 Szkolenia z obsługi oprogramowania oraz urządzeń

W zakres naszych usług wchodzą szkolenia z obsługi oprogramowania oraz z obsługi zintegrowanych urządzeń. Szkolenia odbywają się zarówno u klienta (np. w firmie, szkole, urzędzie) jak i w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Prowadzimy także szkolenia online. Warsztaty są dostosowane między innymi do wielkości grupy oraz przedziału wiekowego. Oznacza to, że szkolenia dla dzieci i młodzieży różnią się od warsztatów prowadzonych dla osób dorosłych