Zadzwoń: 71 78 48 117, 71 78 48 115, 601 732 838, 663 311 536
Napisz e-mail: serwis@euroimpex.pl

Serwis drukarek i kserokopiarek Wrocław


Oferujemy serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych na terenie miasta Wrocław, a także w 120 lokalizacjach w całej Polsce, w autoryzowanych punktach serwisowych. Zdobyte doświadczenie, a także kadra wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam na przeprowadzenie różnego rodzaju czynności z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji prowadzonych działań. Dbamy o sprawne funkcjonowanie najpopularniejszych sprzętów dostępnych na rynku, nie tylko atramentowych i laserowych, ale ponadto także LED, analogowych i cyfrowych.

Oferujemy serwis drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich popularnych producentów: Epson, Ricoh / Nashuatec, Brother, Canon, Sharp, HP, Samsung, Xerox, Kyocera, Konica Minolta, itp.

HP

XEROX

KYOCERA

SAMSUNGNaprawa drukarek - szeroki zakres działań

Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie szeregu czynności, jak na przykład serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, usuwanie różnego rodzaju awarii na miejscu, a także przeglądy okresowe i konserwacja najbardziej eksploatowanych części drukarek i kserokopiarek. Bardzo ważną informacją jest fakt, że w przypadku większych napraw jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne urządzenie zastępcze pozwalające na dalsze prowadzenie prac biurowych. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat liczne referencje pozwoliły naszej firmie na pozyskanie wielu zaufanych klientów korzystających ze stałych umów serwisowych oraz z usługi “serwis na wezwanie”.

Zadzwoń:
71 78 48 117

Masz pytanie? Napisz e-mail: serwis@euroimpex.pl

Doświadczeni pracownicy

Pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmują się wszystkimi czynnościami wdrożeniowymi, instalacyjnymi oraz konfiguracyjnymi. Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników drukarek i kserokopiarek, aby w jak największym stopniu wykorzystywać wszystkie dostępne funkcje urządzeń. Prowadzone przez nas działania mają za zadanie zatroszczyć się o ekologię. Realizowany przez nas serwis drukarek i kserokopiarek pomaga również w obniżeniu kosztów za energię elektryczną, a także sprzyja ograniczeniu zużycia poszczególnych części eksploatacyjnych.Własny magazyn części zamiennych

W ramach prowadzonych działań oferujemy nie tylko konsultacje techniczne i doradztwo, ale zajmujemy się także dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do wielu modeli drukarek i kserokopiarek. Dzięki temu możemy realizować naprawy szybko, a nasi klienci nie muszą czekać na dodatkowe cześci.


Umów wizytę serwisową.
Zadzwoń:
71 78 48 115


Serwis drukarek wspierany przez technologię

Naszym klientom proponujemy także usługę serwisu online 24/h, realizowaną za pośrednictwem naszego oprogramowania Documaster Service.Pozwala ono na stałą kontrolę wszystkich maszyn oraz materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiegać problemom, zanim się pojawią lub usuwać awarie online. Dzięki temu urządzenia działają sprawnie i bez przestojów.Otrzymaj ofertę lub więcej informacji - wypełnij formularz