Szkolenia z oprogramowania Documaster - dla firm
urzędów i edukacji

Doświadczenie związane z produkcją oprogramowania, a także doskonała znajomość nowoczesnych urządzeń i nowych technologii, pozwalają naszej firmie na zaoferowanie szkoleń z obsługi oprogramowania dla placówek edukacyjnych, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Dostarczane przez nas oprogramowanie Documaster pozwala na jeszcze efektywniejsze zarządzanie dokumentami i wydrukami w różnego rodzaju miejscach, jak na przykład na uczelniach, w urzędach, bibliotekach czy muzeach.

Szkolenia z oprogramowania do pracy zdalnej i edukacji online

Każde wdrożenie oprogramowania do pracy zdalnej lub oprogramowania do edukacji online jest związane z odpowiednim przeszkoleniem użytkowników. Realizujemy szkolenia online oraz warsztaty i szkolenia stacjonarne u klientów. Ponadto wszyscy użytkwonicy naszego oprogramowania otrzymaują dostęp do wideotutoriali, a także stałe wsparcie zespołu helpdesk.

Szkolenia z obsługi urządzeń

Realizujemy również szkolenia z obsługi dostarczanego przez nas sprzętu. Dzięki temu użytkownicy otrzymują kompleksowe wsparcie umożlwiające im sprwaną obsługę zarówno systemów jak i urządzeń. Tu również mogą liczyć na szkolenia stacjonarne, szkolenia online oraz stałe wsparcie helpdesk.

Szkolenia prowadzone przez doświadczonych pracowników

Przeprowadzane przez nas kursy mają za zadanie przede wszystkim zaznajomienie użytkowników z całym oprogramowaniem w taki sposób, aby możliwe było wykorzystanie jego pełnego potencjału. Wykłady są skierowane do uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców oraz pracowników administracji. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się także szkolenia z rozwiązań chmurowych dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pewność, że dostarczane przez naszą firmę rozwiązania technologiczne spełniają najbardziej wymagające kryteria daje przede wszystkim fakt, że od kilku lat jesteśmy przedsiębiorstwem zarejestrowanym w Biurze Usług Rozwojowych PARP oraz Partnerem Edukacyjnym Microsoft.

Jak działamy?

Po każdym wdrożeniu oprogramowania Documaster do placówki edukacyjnej, urzędu lub firmy, przeprowadzamy szkolenie stacjonarne oraz online. Ponadto organizujemy także bezpłatne webinary dotyczące między innymi efektywnego prowadzenia lekcji przez Internet czy też produktywnej pracy zdalnej. Celem przeprowadzanego kursu jest przekazanie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności pozwalających na efektywniejszą pracę wewnątrz organizacji. Na szkoleniach słuchacze zdobywają wiedzę na temat konwersji materiałów z formy analogowej do cyfrowej, a także zamieszczania dokumentów w prywatnej chmurze i ich udostępniania wybranym osobom. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty oraz ze wszystkimi prowadzonymi przez nas działaniami.

Prowadzimy także szkolenie online dla mikro, małych i średnich firm, które pragną rozwijać swoją konkurencyjność. Szkolenie dotyczy wykorzystania systemu chmurowego Documaster Office in the Cloud w przedsiębiorstwie, które umożliwiają sprawne i bezpieczne zarządzanie dokumentami oraz know how w firmie oraz w pracy zdalnej. W ramach Usługi Rozwojowej można pozyskać na to szkolenie dofinansowanie z PARP. Więcej informacji>>


Szkolenia z dotacją dla MMŚP - Usługa Rozwojowa

W ramach dotacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mikro, małe i średnie firmy mogą pozyskać nawet do 80% dofinansowania na Usługę Rozwojową, która podnosi konkurencyjność firmy na rynku. Jesteśmy spółką zarejestrowaną w Krajowym Funduszu Szkoleniowym oraz w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i posiadamy Usługę Rozwojową kierowaną do firm zatrudniających od 1 do 250 pracowników, które pragną rozwijać swoją konkurencyjność. Szkolenie odbywa się online, a jego uczestnicy otrzymują potwierdzenie ukończenia go w postaci Certyfikatu.


WIĘCEJINFORMACJI


Otrzymaj ofertę lub więcej informacji - wypełnij formularz