Szkolenia z obsługi oprogramowania Documaster

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie, a także doskonała znajomość nowoczesnych sprzętów i nowych technologii, pozwalają naszej firmie na zaoferowanie szkoleń z obsługi oprogramowania dla placówek edukacyjnych, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Dostarczane przez naso programowanie Documaster pozwala na jeszcze efektywniejsze zarządzanie dokumentami i wydrukami w różnego rodzaju miejscach, jak na przykład na uczelniach, w urzędach, bibliotekach czy muzeach.


Szkolenia prowadzone przez doświadczonych pracowników

Przeprowadzane przez nas kursy mają za zadanie przede wszystkim zaznajomienie użytkowników z całym oprogramowaniem w taki sposób, aby możliwe było wykorzystanie jego pełnego potencjału. Wykłady są skierowane do uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców oraz pracowników administracji. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się także szkolenia z rozwiązań chmurowych dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pewność, że dostarczane przez naszą firmę rozwiązania technologiczne spełniają najbardziej wymagające kryteria daje przede wszystkim fakt, że od kilku lat jesteśmy przedsiębiorstwem zarejestrowanym w Biurze Usług Rozwojowych PARP oraz Partnerem Edukacyjnym Microsoft.

Jak działamy?

Po każdym wdrożeniu oprogramowania Documaster do placówki edukacyjnej, urzędu lub firmy, przeprowadzamy szkolenie stacjonarne oraz online. Ponadto organizujemy także bezpłatne webinary dotyczące między innymi efektywnego prowadzenia lekcji przez Internet czy też produktywnej pracy zdalnej. Celem przeprowadzanego kursu jest przekazanie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności pozwalających na efektywniejszą pracę wewnątrz organizacji. Na szkoleniach słuchacze zdobywają wiedzę na temat konwersji materiałów z formy analogowej do cyfrowej, a także zamieszczania dokumentów w prywatnej chmurze i ich udostępniania wybranym osobom. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty oraz ze wszystkimi prowadzonymi przez nas działaniami.

Prowadzimy także szkolenie online dla mikro, małych i średnich firm, które pragną rozwijać swoją konkurencyjność. Szkolenie dotyczy wykorzystania systemu chmurowego Documaster Office in the Cloud w przedsiębiorstwie, które umożliwiają sprawne i bezpieczne zarządzanie dokumentami oraz know how w firmie oraz w pracy zdalnej. W ramach Usługi Rozwojowej można pozyskać na to szkolenie dofinansowanie z PARP. Więcej informacji>>