Urządzenia biurowe, drukarki i sprzęt elektroniczny najlepszych producentówW naszej ofercie znajdziesz: drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia szerokoformatowe i plotery. Ale także projektory, wizualizery, skanery, drukarki mobilne, telewizory, monitory interaktywne, komputery, laptopy, notebooki, oczyszczacze powietrza i smartfony.
Od 1989 r. dostarczamy na polski rynek urządzenia biurowe najlepszych światowych producentów: Ricoh, Nashuatec, Epson, Sharp, Brother, Lexmark, HP, Canon, Acer. Nie tylko gwarantujemy je w najlepszych celach, ale świadczymy kompleksowe usługi takie jak stała naszym oprogramowaniem i aplikacjami Documaster m.in. do zarządzania wydrukami, optymalizacji ich kosztów, opieki serwisowej online oraz do pracy i nauki zdalnej. Ponadto umożliwiamy zakup urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych: pigmentów / tuszy / tonerów, papieru, części zamiennych oraz serwis na terenie Wrocławia i całej Polski. Odbiorcami naszych usług są zarówno firmy, jak i jednostki administracji publicznej, czy też placówki edukacyjne.
W naszej ofercie znajdują się nowe: drukarki laserowe, drukarki atramentowe, urządzenia wielofunkcyjne oraz poleasingowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne w świetnym stanie technicznym o bardzo małym zużyciu.Integrujemy urządzenia biurowe i drukarki z naszym oprogramowaniem Documaster oraz innymi nowoczesnnymi systemami

Jako Partner Technologiczny największych światowych koncernów technologicznych, dostarczamy urządzenia biurowe wraz z produktowanym przez nas oprogramowaniem - Documaster. Nasze oprogramowanie umożliwia m.in. naukę i pracę zdalnę, monitoring i kontrolę wydruków, optymalizację kosztów druu, opiekę serwisową online, bezpieczny elektroniczny obieg dokumentów, wydruk poufny i podążający. Ponadto jesteśmy Certyfikowanym Partnerem MyQ. W związku z tym możemy oferować także system workkflow MyQ.

Oferujemy serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Stawiamy na kompleksową obsługę naszych klientów. Nie tylko dostarczamy urządzenia, ale również oferujemy opiekę serwisową od wezwania do wezwania oraz w abonamencie. Nasi iżynierowie i technicy serwisu z ponad 30-letnim doświadczeniem są dodatkowo wspierani przez nasze oprogramiwanie i autorską technologię. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszy serwis urządzeń we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Zapytaj o usługi serwisowe. Zadzwoń: 71 78 48 117

Jesteśmy producentem urządzeń biurowych

Automaty do wydawania papieru, wpłatomaty oraz terminale marki Documaster
Jesteśmy producentem:

  • wpłatomatów do obługi płatności gotówkowych,
  • automatów do wydawania papieru,
  • terminali do obsługi urządzeń integrowanych z naszym oprogramowaniem Documaster.

Urządzenia te ułatwiają korzystanie z oprogramowania
i integrowanych z nim urządzeń, automatyzując i przyspieszając najważniejsze procesy.


Jesteśmy dystrybutorem urządzeń biurowych oraz sprzętu elektronicznego najlepszych producentów

Drukarki biurowe, urządzenia wielofunkcyjne oraz szerokoformatowe Ricoh i Nashuatec

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Nashuatec / Ricoh
w Polsce. Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, drukarki laserowe, faksy, duplikatory cyfrowe, urządzenia do druku wysokonakładowego oraz profesjonalnego druku w kolorze. Rozwiązania przez nas proponowane umożliwiają zarządzanie wydrukami, realizują wydruki masowe oraz zarządzają przepływem i archiwizacją dokumentów. Dzięki autorskim aplikacjom z grupy Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania urządzeń przyjaznych środowisku, które pozwolą Ci ograniczyć dotychczasową emisję CO2 oraz żuzycia prądu.Drukarki biurowe, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, duplikatory płyt, projektory i wizualizery Epson

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy drukarek pigmentowych
i urządzeń wielofunkcyjnych, a także skanerów, ploterów, projektorów i wizualizerów marki Epson. Technologia pigmentowa jest niezwykle wydajna i przyjazna dla środowiska, ponieważ urządzenia zużywają znacznie mniej prądu i części zamiennych, emitują też mniej CO2.
Oferowane przez nas duplikatory płyt to doskonałe rozwiązanie dla firm oraz placówek służby zdrowia, przeprowadzających digitalizację dużej ilości danych i o wysokich wymaganiach dystrybucyjnych.
Szeroka gama projektorów i wizualizerów doskonale sprawdza się w sektorze edukacyjnym i biznesie. Dodatkowo, dzięki możliwej integracji z oprogramowaniem Documaster możesz znacząco obniżyć koszty wydruków oraz zadbać o 100% poufność dokumentów.Drukarki, urządzenia biurowe, telewizory, monitory, smartfony i oczyszczacze powietrza Sharp

Jesteśmy dystrybutorem drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ale też telewizorów, monitorów interaktywnych i oczyszczaczy powietrza marki Sharp. Koncert jest obecny na rynku od 1912 r. i oferuje wysokiej jakości produkty doskonałe dla profesjonalistów oraz też dla małych i średnich firm, edukacji, administracji oraz do użytku domowego. Dzięki dodatkowej integracji z oprogramowaniem Documaster możesz m.in. obniżyć koszty wydruków i zadbać o ich 100% poufność.Laptopy, notebooki i komputery Dynabook (dawnej Toshiba)

Jesteśmy dystrybutorem marki Dynabook (dawniej Toshiba) – producenta wysokiej klasy notebooków, laptopów i komputerów przeznaczonych dla firm, dla edukacji oraz do użytku domowego. Nowa marka Dynabook jest kontynuacją Toshiby, a więc marki odznaczającej się niezawodnością i wysoką jakością. Laptopy Dynabook odznaczają się wytrzymałością i doskonałymi parametrami przy stosunkowo niskiej cenie.Drukarki biurowe Brother

Współpracujemy z koncernem Brother, producentem popularnych drukarek biurowych. Marka wywodzi się z Japonii i powstała już w 1908 r. Produkcja Brother obejmuje przede wszystkim niezawodny sprzęt informacyjny i komunikacyjny - drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, drukarki etykiet i skanery.Laptopy, notebooki i komputery Acer

Jesteśmy Partenerem marki Acer, producenta m.in laptopów, notebooków, projektorów i tabletów. W zależności od potrzeb, marka oferuje laptopy biznesowe, do użytku domowego, a także specjalne laptopy do grafiki i gier komputerowych Predator, odznaczające się wysokimi parametrami i wydajnością.Drukarki i urządzenia biurowe Canon

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń marki Canon. Jest on jednym z największych z dostawców rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, biznesowych i przemysłowych.Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki HP, laptopy

W naszej ofercie znajdują się również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP. Możemy zaproponować ponadto inne produkty marki Hp, takie jak laptopy, komputery, notebooki.
Hewlett-Packard to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu informatycznego i biurowego. Wszystkie urządzenia tej cieszą wysoką jakością w stosunku do ceny.


Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmark

Naszym klientom możemy zaoferować także urządzenia wielofunkcyjne i drukarki Lexmark.
Lexmark jest uznawany za światowego lidera rozwiązań w zakresie drukowania i przetwarzania obrazów oraz usług zarządzania drukiem przez wiele wiodących firm analizujących rynek w branży technologicznej.


Chcesz otrzymywać aktualne cenniki, informacje o promocjach i dotacjach na urządzenia?


Otrzymaj ofertę na maila lub telefonicznie - wypełnij formularz

Zaznacz markę urządzeń, które Cię interesują i prześlij formularz. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na maila lub doprecyzujemy Twoje oczekiwania telefonicznie.