W naszej ofercie znajdziesz atramentowe drukarki HP, Epson oraz CanonZajmujemy się dystrybucją sprzętów, które zapewniają wyjątkową jakość realizacji m.in. prac artystycznych. Drukarki atramentowe idealnie sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju plakatów oraz ilustracji, dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu barw. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest wierne odwzorowanie aspektów kolorystycznych, proponujemy drukarki atramentowe HP, Epson oraz drukarki Canon. W wielu przypadkach liczy się jednak nie tylko uzyskanie konkretnej barwy, ale jej naturalny i żywy charakter. Klienci, którzy tworzą m.in. przekazy marketingowe, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie dobranie kolorów – dzięki naszym propozycjom w największym stopniu możliwe jest oddanie zamysłu grafików.Ekologiczne drukarki atramentowe dla Twojej firmy, biura, szkoły i domu

Drukarki atramentowe - technologia przyjazna dla środowiska

Jak się okazuje, ekologia idzie również w parze z oszczędnościami: drukarki atramentowe Canon, HP i Epson zużywają zdecydowanie mniej prądu niż drukarki laserowe (niektóre modele zużywają nawet o 96% prądu mniej). Ponadto prawidłowe działanie tych urządzeń nie wymaga wykorzystania części zamiennych, będących odpadem trudnym do zutylizowania. Urządzenia pigmentowe emitują do atmosfery o 92% mniej CO2 - niż urządzenia laserowe - gazu będącego gazem odpowiedzialnym za ocieplenie klimatu.

Drukarki atramentowe zasilane panelem fotowoltaicznym

Opracowaliśmy ultra ekologiczne rozwiązania składające się z urządzeń wielofunkcyjnych, podłączonych do paneli fotowoltaicznych. Taki zestaw to samowystarczalne, ekologiczne rozwiązania dla nowoczesnych instytucji, szkół, firm i urzędów, zasilane w 100% czystą, słoneczną energią.

Drukarki pigmentowe powinny być wyborem tych klientów, którym w szczególności zależy na trwałości realizacji. Metoda stosowana w tego typu urządzeniach uchodzi za jedną z najtrwalszych spośród obecnie dostępnych na rynku. Sprzęt idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka jakość realizacji oraz trwałość wykonanych prac.

To także doskonały wybór dla świadomych konsumentów, którzy swoje decyzje zakupowe wiążą z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Drukarki atramentowe to najbardziej ekologiczne urządzenia, jakie są dostępne na rynku. Co więcej, w parze z ekologią ida znaczące oszczędności, dlatego urządzenia pigmentowe dodatkowo zasilane panelem fotowoltaicznym są idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, które szukają oszczędności.


Drukarki atrmanetowe w naszej ofercie:

Jesteśmy dystrybutorem drukarek Epson i Canon - największych światowych okoncernów oferujących wysokiej klasy sprzet biurowy.


Drukarki atramentowe HP

W naszej ofercie znajdują się również drukarki atramentowe HP. Trwałość wydruków oraz niski pobór energii elektrycznej sprawiają, że drukarki atramentowe HP doskonale sprawdzają się tam, gdzie liczy się jakość, niskie koszty utrzymania i ekologia.


Drukarki atramentowe Canon

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń marki Canon, która jest producentem drukarem atramentoweych, charakteryzujących się niezwykłą trwałością koloru. Oprócz tego drukarki te są przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywają mniej prądu niż urządzenia laserowe, a w ich eksploatacji nie wykorzystuje się części zamiennych.Drukarki atramentowe Epson

Jako autoryzowany dystrybutor, dostarczamy naszym klientom również drukarki atramentowe Epson. Technologia pigmentowa jest niezwykle wydajna i przyjazna dla środowiska, ponieważ maszyny zużywają mniej prądu niż urządzenia laserowe, a w precesie ich produkcji do atmisfery emitowana jest znacznie mniejsza ilość COZ niż w przypadku drukarek laserowych.Drukarki atramentowe Brother

Oferujemy naszym klientom również drukarki atramentowe z oferty Brother, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Marka wywodzi się z Japonii i powstała już w 1908 r. Drukarki Brother charakteryzują się niezawodnością i są doskonałym wyborem dla małych i średnich grup roboczych.Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą:

drukarek laserowych laserowych urządzeń poleasingowych urządzeń wielofunkcyjnych


Otrzymaj ofertę na maila lub telefonicznie - wypełnij formularz

Zaznacz markę urządzeń, które Cię interesują i prześlij formularz. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na maila lub doprecyzujemy Twoje oczekiwania telefonicznie.