W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne EPSON, Brother, Sharp, Nashuatec / Ricoh oraz Canon.Jednym z ciekawszych rozwiązań proponowanych przez najnowsze technologie jest możliwość łączenia kilku sprzętów w jeden. Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają oszczędność nie tylko miejsca, ale również środków finansowych, których nie trzeba przeznaczać na zakup kilku osobnych produktów. Coraz częściej decydują się na nie nie tylko przedsiębiorcy, ale również klienci prywatni, którzy cenią sobie wygodę korzystania z drukarki, skanera i ksero we własnym domu.

Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają wykonywanie dobrej jakości wydruków oraz skanowanie i kopiowanie m.in. dokumentów czy prac artystycznych. Szybkość pracy, odpowiednie nasycenie barw oraz niskie koszty eksploatacji w wielu przypadkach są już standardem. Oferowane przez nas modele zapewniają ponadto komfortowe sposoby łączenia się z komputerem lub nawet telefonem komórkowym, dzięki czemu obsługa ich jest prosta i wygodna. Dzięki łączności poprzez sieć Wi-Fi lub Bluetooth można zdalnie wydawać polecenia realizacji konkretnych czynności, co znacznie usprawnia pracę zarówno w biurze, jak i w domu.


Urządzenia wielofunkcyjne w naszej ofercie

urzadzenia-wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne EPSON, Brother, Sharp, Nashuatec / Ricoh oraz Canon

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń wielofunkcyjnych najlepszych światowych producentów. W ofercie posiadamy zarówno pigmentowe urządzenia MFP, jak i laserowe urządzenia wielofunkcyjne.
Ponadto jesteśmy autoryzowanym deweloperem urządzeń naszych Partnerów: EPSON, Sharp, Nashuatec / Ricoh, Brother, Canon. Oznacza to, że integrujemy te urządzenia z naszym oprogramowaniem Documaster i dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązania programowo-sprzętowe.