Producent oprogramowania

dostawca usług i urządzeń dla firm,
edukacji i administracji

 


Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, projektory, monitory, komputery, telewizory i wiele innych.

Urządzenia biurowe


Oprogramowanie Documaster dla szkół podstawowych, szkół średnich, zawodowych
i uczelni wyższych


Oprogramowanie dla edukacji


Oprogramowanie Documaster oraz audyty kosztowe
i ekologiczne dla mikro, małych, średnich i dużych firm.


Oprogramowanie dla firm


Oprogramowanie Documaster
dla samorządów, urzędów, nieruchomości oraz placówek administracji publicznej.

Oprogramowanie dla administracji

Producent oprogramowania Documaster


—   dla firm, edukacji i administracji


Jesteśmy obecni na rynku jako producent oprogramowania dla szkół, firm i administracji Documaster, a także dostawca urządzeń biurowych i usług od 1989 r. Nasze rozwiązania chmurowe stanowią niewątpliwe wsparcie w zakresie upowszechnianiai kontroli dostępu online do dokumentów i materiałów firmowych. Uściślając, tworzymy rozwiązania dla biznesu, które pozwalają istotnie obniżyć koszty wydruków oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo i poufność dokumentów oraz przetwarzanych danych osobowych (zgodnie z RODO). Co więcej, dostarczamy do szkół i uczelni wyższych wysokiej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, które integruje nowoczesne narzędzia edukacyjne oraz zasoby cyfrowe, takie jak e-podręczniki, materiały dydaktyczne, cyfrowe zasoby wyższych uczelni i wiele innych.


Producent, dystrybutor urządzeń i Partner Technologiczny


—  jesteśmy producentem, eksporterem, importerem, dystrybutorem urządzeń oraz partnerem największych międzynarodowych koncernów technologicznych


Od 1989 r. jesteśmy dystrybutorem urządzeń biurowych takich jak drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, plotery oraz sprzętu elektronicznego w Polsce. Jesteśmy także producentem urządzeń wspierających nasze rozwiązania informatyczne: terminali, automatów do wydawania papieru oraz wpłatomatów.Jesteśmy Partnerem największych światowych koncernów technologicznych: Ricoh, Epson, HP, Brother, Sharp, Dynabook, Canon, Lexmark, Acer oraz wyłącznym autoryzowanym dealerem Nashuatec w Polsce. Nie tylko dostarczamy te urządzenia do firm, szkół, instytucji, ale również integrujemy je z naszym oprogramowaniem i aplikacjami marki Documaster.Jesteśmy autoryzowanym deweloperem urządzeń Ricoh, Nashuatec, Epson, Sharp.
Jako producent oprogramowania edukacyjnego Documaster Campus, od 2000 r. współpracujemy z Microsoft jako Partner Edukacyjny, integrując produkty Microsoft z naszym oprogramowaniem.
Posiadamy również kompetencje do integrowania innych systemów informatycznych z naszymi programami. Od 2020 r. jesteśmy Certyfikowanym Partnerem MyQ.
Ponadto jesteśmy partnerem najlepszych światowych koncernów z branży IT. Wartym uwagi jest fakt, że posiadamy największy w Polsce magazyn części zamiennych oraz oferujemy serwis urządzeń w 120 lokalizacjach w Polsce.
Serwis i naprawa drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych

Lata dystrybucji spowodowały, że jesteśmy ekspertami w zakresie serwisu maszyn wspomnianych producentów. Ale nie tylko. Doświadczony zespół inżynierów i techników serwisu posiada kompetencje do naprawy urządzeń wszystkich producentów. Dzięki tej wszechstronności jesteśmy najczęściej wybieranym serwisem przez firmy instytucje, w których pracują urządzenia różnych marek i technologii.


Serwis drukarek

Audyt i optymalizacja kosztowo-ekologiczna


—   pomagamy obniżać koszty i negatywny wpływ na środowisko


Przeprowadzamy analizę zastanego systemu wydruków u naszych klientów. Oceniamy, jaki wpływ urządzenia wywierają na środowisko, np. ile zużywają energii, jaką mają emisję CO2 i ile elektrośmieci powstaje w wyniku ich użytkowania. Badamy, jakie koszty generują, na przykład poprzez zużycie energii, wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. .

W efekcie pomagamy firmom i instytucjom:

  • obniżyć koszty wydruków od 30% do nawet 50%,
  • obniżyć zużycie energii elektrycznej nawet o 96%,
  • ograniczyć wykorzystania części zamiennych i produkcji elektrośmieci nawet o 94%,
  • obniżyć emisję CO2 nawet o 92%.


Więcej informacji

Wdrożenia i szkolenia


—   uczymy, jak korzystać z naszego oprogramowania i urządzeń


W parze z profesjonalnym i nowoczesnym oprogramowaniem nasza firma oferuje także pomoc we wdrożeniu programów do firm, szkół i uczelni, urzędów, bibliotek, przedszkoli, muzeów. .

W związku z tym prowadzimy szkolenia z obsługi oprogramowania oraz zintegrowanych z nim urządzeń dla uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców, pracowników administracji publicznej, bibliotek, muzeów oraz w firmach. Ponadto oferujemy szkolenia z wykorzystania rozwiązań chmurowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Ważnym aspektem są nasze kompetencje technologiczne: jesteśmy firmą zarejestrowaną w Biurze Usług Rozwojowych PARP oraz Partnerem Edukacyjnym Microsoft.

Więcej informacji

Referencje: edukacja


— Duża uczelnia państwowa zatrudniająca ponad 2.500 pracowników oraz kształcąca ponad 8.000 studentów.


Wdrożyliśmy kompleksową usługę, umożliwiającą studentom oraz pracownikom naukowym korzystanie z cyfrowych zasobów naukowych zamieszczonych w chmurze Documaster Campus. W związku z tym wszyscy użytkownicy otrzymali konta, poprzez które mogą logować się do ogólnodostępnych materiałów naukowych, takich jak: e-skrypty, tutoriale, wykłady w formie podcastów i filmów, prezentacji, itp. Istotnym elementem wdrożenia są dostarczone wraz z oprogramowaniem, zintegrowane urządzenia wielofunkcyjne. W efekcie studenci oraz wykładowcy mogą korzystać z kompleksowego rozwiązania, które istotnie podnosi jakość i usprawnia proces kształcenia.


Referencje: biznes


— Duża firma z branży energetycznej zatrudniająca ponad 8.000 pracowników.


Wdrożyliśmy rozwiązanie zintegrowanego systemu drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w oparciu o oprogramowanie Documaster Multiaudit oraz Documaster Service oraz 66 nowych urządzeń wielofunkcyjnych. Documaster Multiaudit służy do monitorowania, rozliczania kosztów produkcji dokumentów, z kolei zadaniem Documaster Service jest monitorowanie łącznie ponad 150 urządzeń drukujących, znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. W efekcie, wdrożony przez nas system znacząco ułatwił i przyspieszył wszelkie czynności związane z produkcją i obiegiem dokumentów w postaci elektronicznej jak i papierowej. Ale co najważniejsze - umożliwił obniżenie kosztów związanych z wydrukami o ponad 30%. czytaj więcej >>

Środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne


—   dlatego dostarczamy urządzenia i tworzymy oprogramowanie przyjazne dla środowiska.


jesteśmy prodecentem nowoczesnego oprogramowania chmurowego Documaster. Nasi użytkownicy, korzystając z chmury obliczeniowej i zamieszczonych w niej elektronicznych materiałów ograniczają potrzebę drukowania dokumentów. Idą za tym realne ograniczenia zużycia prądu, papieru, emisji CO2, itd.
Mamy jednak świadomość, że żadna firma, szkoła, placówka administracyjna nie może funkcjonować bez wydruków. Dlatego proponujemy naszym klientom korzystanie z urządzeń najmniej uciążliwych dla środowiska. Rozszerzyliśmy także naszą ofertę o świetnej jakości urządzenia i drukarki poleasingowe, promując w ten sposób zero waste i upcycling jako metodę ograniczania śladu węglowego oraz elektrośmieci. Przeprowadzamy audyty ekologiczne i na ich podstawie wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają ograniczyć emisję CO2 i negatywnych substancji wytwarzanych przez urządzenia w procesie drukowania, a także zużycie prądu. W tym celu wdrażamy nie tylko urządzenia, które wykorzystują o wiele mniej prądu, ale też zasilamy je odnawialną energią słoneczną. Opracowane przez nas zestawy: urządzenie wielofunkcyjne + panel fotowoltaiczny to samowystarczalne, ekologiczne rozwiązania dla nowoczesnych instytucji.

 

Masz do nas pytanie?

Zadaj je przez formularz kontaktowy: