Documaster Everywhere - tanie, samoobsługowe wydruki w miejscach publicznych


Documaster Everywhere to rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na terenie placówki, w której muszą załatwić sprawę. To idealne rozwiązanie dla urzędów, przychodni, lotnisk, dworców oraz pozostałych instytucji obsługujących codziennie wielu interesantów, którzy potrzebują coś wydrukować. Stanowią również doskonałe rozwiązanie w dużych firmach, biurowcach, hotelach, a także w centrach handlowych.
Documaster Everywhere to nowa jakość obsługi klientów/interesantów. Dzięki udostępnieniu samoobsługowego punktu drukowania, kopiowania i skanowania na terenie placówki, nie tylko znacząco przyspieszysz obsługę klientów, ale też podniesiesz jej jakość na tle konkurencji.

 

Documaster Everywhere1

Dostęp do i drukowanie z chmury i zewnętrznych zasobów

Udostępniaj interesantom i klientom ważne materiały i dokumenty w chmurze, które będą mogli potem wydrukować na terenie Twojej placówki. Dzięki Documaster Everywhere będą mogli również skorzystać z zewnętrznych zasobów, takich jak np. e-mail lub prywatna chmura

Documaster Everywhere2

Opłaty w systemie
„pre-paid”

W systemie Documaster Everywhere koszt wydruku jest obliczany na podstawie procentowego pokrycia strony tonerem gwarantując konkurencyjną cenę. Opłaty można uiścić jako mikropłatności poprzez bankowość internetową z poziomu interfejsu www Documaster Everywhere lub gotówką w jednym z wpłatomatów systemu. Użytkownik ma pełny wgląd w swoje saldo i historię zrealizowanych transakcji. Opłaty za usługi mogą także być doliczone do rachunku Państwa Klienta.

Documaster Everywhere3

Dzierżawa i serwis urządzeń

W ramach usługi dostarczamy do naszych klientów urządzenia wielofunkcyjne, dobrane ściśle pod kątem wymagań, potrzeb i możliwości naszych klientów. Urządzenia objęte są stała opieką serwisowo-materiałową.

Documaster Everywhere4

Łatwa obsługa systemu
i urządzeń

Korzystanie z chmury Documaster Everywhere zapewnione jest z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, takiego jak smartfon, tablet, notebook. Użytkownicy mogą logować się za pomocą kart miejskich, kart hotelowych lub przy użyciu loginu i hasła. Dzięki ergonomicznemu, oprogramowanemu panelowi LCD obsługa urządzenia jest wygodna i dostępna dla wszystkich (również dla osób niepełnosprawnych).

Korzyści wynikające z wykorzystania rozwiązania Documaster Everywhere:

  • This is the 1st item
  • This is the 2nd item
  • podniesienie jakości obsługi klientów/interesantów
  • znaczące usprawnienie i przyspieszenie obsługi klientów/interesantów
  • nie musisz posiadać własnych urzadzeń - dostarczymy je na bardzo korzystnych warunkach dzierżawy
  • opieka serwisowo-materiałowa urządzeń
  • opieka technologiczna i helpdesk


Otrzymaj ofertę lub więcej informacji - wypełnij formularz