Oprogramowanie chmurowe ułatwiające współpracę w firmie oraz pracę zdalną


Documaster Office In The Cloud to oprogramowanie chmurowe do pracy zdalnej, ułatwiające komunikację pomiędzy przedsiębiorcami, pracownikami i klientami. Dzięki niezwykłej łatwości użycia rozwiązania, przedsiębiorcy mogą gromadzić i bezpiecznie udostępniać istotne poufne dokumenty np. z danymi osobowymi, informacje na temat oferowanych usług, produktów oraz wrażliwe ze względu na poufność danych materiały, np. umowy, zestawienia finansowe. Jest to również idealne rozwiązanie do wymiany wiedzy i treści, przeprowadzania zdalnych szkoleń oraz multimedialnych kursów, np. doszkalających kadry i nowych pracowników.
.

Posiadamy Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 - potwierdzający, że produkowane oprogramowanie, procesy, usługi oraz procedury spełniają światowe standardy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. System spełnia wymagania Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 25 maja 2018 r.

1

Ochrona dokumentów
i danych osobowych

Documaster Office in the Cloud posiada specjalne zabezpieczenia dla wszystkich plików przechowywanych w chmurze, ale także przesyłanych do i z drukarki. System spełnia najwyższe światowe normy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (Certyfikat PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06) oraz RODO.

2

Praca zdalna: wideorozmowy i czat

Wbudowane narzędzia do pracy zdalnej (wideorozmowy, czat), umożliwiają wygodną pracę z każdego miejsca posiadającego połączenie z Internetem. Wszystkie pliki (tekstowe, video, audio obrazy) znajdujące się w chmurze są współdzielone online przez użytkowników wedle ich uprawnień.

3

Skalowalne serwery,
szybki transfer

Documaster Office in the Cloud umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz przesyłanie bardzo dużych plików.Pojemność serwerów jest skalowalna w stosunku do ilości użytkowników
i potrzeb przesiębiorstwa. Dzięki prostej strukturze folderów, wszystkie dokumenty są intuicyjnie uporządkowane.

4

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie

Integracja z urządzeniami wielofunkcyjnymi umożliwia wygodne drukowanie (poufne i podążające) oraz kopiowanie wszystkich materiałów zgromadzonych w systemie, a także ich skanowanie i OCR. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zarządzania dokumentami.Korzyści wynikające z wykorzystania rozwiązania Documaster Office in the Cloud:

  • wygodny i szybki dostęp do uporządkowanych danych firmowych znajdujących się chmurze
  • różnicowanie uprawnień i dostępu do zasobów w zależności od kompetencji użytkowników
  • pełne bezpieczęńśtwo przechowywanych danych, zgodne z wymogami RODO
    integracja z urządzeniemi wielofunkcyjnymi umozliwiająca tani i wygodny wydruk materiałów z chmury lub ich zeskanowanie
  • możliwość bezpiecznego przechowywania i transferu bardzo dużych plików
  • szybka i wygodna komunikacja wewnątrz systemu