W naszej ofercie znajdziesz drukarki pigmentowe EPSON oraz Canon.


Wszystkie urządzenia możesz kupić w naszym sklepie internetowym Otoszop.pl


Zajmujemy się dystrybucją sprzętów, które zapewniają wyjątkową jakość realizacji m.in. prac artystycznych. Drukarki pigmentowe idealnie sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju plakatów oraz ilustracji, dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu barw. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest wierne odwzorowanie aspektów kolorystycznych, proponowany przez nas sprzęt będzie najlepszym rozwiązaniem. W wielu przypadkach liczy się jednak nie tylko uzyskanie konkretnej barwy, ale jej naturalny i żywy charakter. Klienci, którzy tworzą m.in. przekazy marketingowe, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie dobranie kolorów – dzięki naszym propozycjom w największym stopniu możliwe jest oddanie zamysłu grafików.Ekologiczne drukarki dla Twojej firmy, biura, szkoły i domu

Ekologia documaster

Zaletą urządzeń pigmentowych jest także technologia przyjazna środowisku.

A jak się okazuje, ekologia idzie również w parze z oszczędnościami: drukarki pigmentowe zużywają zdecydowanie mniej prądu niż drukarki laserowe (niektóre modele EPSON zużywają nawet o 96% prądu mniej). Ponadto prawidłowe działanie tych urządzeń nie wymaga wykorzystania części zamiennych, będących odpadem trudnym do zutylizowania. Urządzenia pigmentowe emitują do atmosfery o 92% mniej CO2 - niż urządzenia laserowe - gazu będącego gazem odpowiedzialnym za ocieplenie klimatu.

Urządzenia pigmentowe zasilane panelem fotowoltaicznym

Opracowaliśmy ultra ekologiczne rozwiązania składające się z urządzeń wielofunkcyjnych, podłączonych do paneli fotowoltaicznych. Taki zestaw to samowystarczalne, ekologiczne rozwiązania dla nowoczesnych instytucji, szkół, firm i urzędów, zasilane w 100% czystą, słoneczną energią.

Drukarki pigmentowe powinny być wyborem tych klientów, którym w szczególności zależy na trwałości realizacji. Metoda stosowana w tego typu urządzeniach uchodzi za jedną z najtrwalszych spośród obecnie dostępnych na rynku. Sprzęt idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka jakość realizacji oraz trwałość wykonanych prac.

To także doskonały wybór dla świadomych konsumentów, którzy swoje decyzje zakupowe wiążą z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Drukarki pigmentowe to najbardziej ekologiczne urządzenia, jakie są dostępne na rynku. Co więcej, w parze z ekologią ida znaczące oszczędności, dlatego urządzenia pigmentowe dodatkowo zasilane panelem fotowoltaicznym są idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, które szukają oszczędności.


Drukarki pigmentowe w naszej ofercie:

Drukarki pigmentowe Epson

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy drukarek pigmentowych
i urządzeń wielofunkcyjnych, a także skanerów, ploterów, projektorów i wizualizerów marki EPSON. Technologia pigmentowa jest niezwykle wydajna i przyjazna dla środowiska, ponieważ urządzenia zużywają znacznie mniej prądu i części zamiennych, emitują też mniej CO2.
Oferowane przez nas duplikatory płyt to doskonałe rozwiązanie dla firm oraz placówek służby zdrowia, przeprowadzających digitalizację dużej ilości danych i o wysokich wymaganiach dystrybucyjnych.
Szeroka gama projektorów i wizualizerów doskonale sprawdza się w sektorze edukacyjnym i biznesie. Dodatkowo, dzięki możliwej integracji z oprogramowaniem Documaster możesz znacząco obniżyć koszty wydruków oraz zadbać o 100% poufność dokumentów.Drukarki pigmentowe Canon

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń marki Canon. Jest on jednym z największych z dostawców rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, biznesowych i przemysłowych. Canon jest producentem drukarem pigmentowych, charakteryzujących się niezwykłą trwałością koloru. Oprócz tego urządzenia pigmentowe są przyjazne środowisku, ponieważ w ich eksploatacji nie zużywa się części zamiennych. Zaletą jest także niższe zyżycie prądu.