Serwis drukarek i kserokopiarek

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i od samego początku zajmuje się między innymi serwisem drukarek oraz kserokopiarek. Zdobyte doświadczenie, a także kadra wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam na przeprowadzenie różnego rodzaju czynności z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. W ramach prowadzonych działań dbamy o sprawne funkcjonowanie najpopularniejszych sprzętów dostępnych na rynku, nie tylko atramentowych i laserowych, ale ponadto także LED, analogowych i cyfrowych.

Oferujemy serwis drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich popularnych producentów: Epson, Ricoh / Nashuatec, Brother, Canon, Sharp, HP, Samsung, Xerox, Kyocera, Konica Minolta, itp.

HP

XEROX

KYOCERA

SAMSUNGSzeroki zakres działań

Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie szeregu czynności, jak na przykład serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, usuwanie różnego rodzaju awarii na miejscu, a także przeglądy okresowe i konserwacja najbardziej eksploatowanych części drukarek i kserokopiarek. Bardzo ważną informacją jest fakt, że w przypadku większych napraw jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne urządzenie zastępcze pozwalające na dalsze prowadzenie prac biurowych. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat liczne referencje pozwoliły naszej firmie na pozyskanie wielu zaufanych klientów korzystających ze stałych umów serwisowych oraz z usługi “serwis na wezwanie”.

Doskonałe wyposażenie firmy i doświadczeni pracownicy

W ramach prowadzonych działań oferujemy nie tylko konsultacje techniczne i doradztwo, ale zajmujemy się także dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do wielu modeli drukarek i kserokopiarek. Pracownicy z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmują się wszystkimi czynnościami wdrożeniowymi, instalacyjnymi oraz konfiguracyjnymi. Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników drukarek i kserokopiarek, aby w jak największym stopniu wykorzystywać wszystkie dostępne funkcje urządzeń. Prowadzone przez nas działania mają za zadanie zatroszczyć się o ekologię. Realizowany przez nas serwis drukarek i kserokopiarek pomaga również w obniżeniu kosztów za energię elektryczną, a także sprzyja ograniczeniu zużycia poszczególnych części eksploatacyjnych.

Naszym klientom proponujemy także usługę serwisu online 24/h, realizowaną za pośrednictwem naszego oprogramowania Documaster Service.Pozwala ono na stałą kontrolę wszystkich maszyn oraz materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiegać problemom, zanim się pojawią lub usuwać awarie online. Dzięki temu urządzenia działają sprawnie i bez przestojów.

Kontakt telefoniczny: 71 78 48 115