Usługa Rozwojowa dla mikro, małych i średnich firm (MMŚP)Jesteśmy spółką zarejestrowaną w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i posiadamy Usługę Rozwojową kierowaną do firm zatrudniających od 1 do 250 pracowników, które pragną rozwijać swoją konkurencyjność.
W ramach dotacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mikro, małe i średnie firmy mogą pozyskać nawet 80% dofinansowania na Usługę Rozwojową, która ma podnieść konkurencyjność firmy na rynku.


Bon rozwojowy na szkolenie z wykorzystania chmury obliczeniowej

Postępująca cyfryzacja wymaga na firmach dostosowanie modelu zarządzania i pracy do oczekiwań rynku i klienta. Dziś nie ma wątpliwości, że praca zdalna oraz wykorzsytanie chmury obliczeniowej (cloud computing) są podstawą dla funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw. Jako producent oprogramowania do pracy zdalnej dla firm, opartego na chmurze obliczeniowej, przygotowaliśmy idealną usługę rozwojową dla mikro, małych i średnich firm. Oferujemy nasze szkolenie, dzięki któremu podniesiecie kompetencje dotyczące wykorzystania chmury obliczeniowej. Ponadto wykorzystacie jej wszystkie możliwości, by obniżyć koszty pracy, usprawnić działania pracowników, uszczelnić obieg dokumentów i zabezpieczyć firmowe know how.

Kto może skorzystać z usługi rozwojowej?

Nasze szkolenie jest kierowane do właścicieli oraz pracowników mikro (zatrudniających od 1 do 9 pracowników), małych (od 10 do 49 osób) oraz średnich firm (od 50 do 250 zatrudnionych). Całość odbywa się zdalnie, za pośrednictwem szkolenia na platformie oraz webinarów z trenerem. Przez cały czas uczestnicy szkolenia mają dostęp do materiałow szkoleniowych oraz pomocy trenera. Szkolenie kończy się testem, którego zdanie gwarantuje otrzymanie Certyfikatu.

Korzyści dla firmy:

  • zdobycie praktycznej wiedzy, której wykorzystanie wpłynie pozytywnie na wyniki firmy
  • wygodna forma online umożliwiająca realizację szkolenia z dowolnego miejsca
  • wsparcie i pomoc trenera przez cały czas odbywania kursu
  • dla firm, które skorzystają z usługi - preferencyjne warunki dostępu do oprogramowania chmurowego Documaster Office in the Cloud i zintegrowanego urządzenia wielofunkcyjnego
.

Nasza usługa rozwojowa dla MŚP - więcej informacji


Chcesz dowiedzeć się więcej na temat usługi rozwojowej?

Zadzwoń: 71 78 48 139

Lub prześlij zgłoszenie przez formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie i przedstawimy szczegóły.
    Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazanych nam danych oraz zapewniamy, że nie zostaną wykorzystane do innych celów, oprócz kontaktu w związku z ofertą. Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności i plików cookies, w której określono zasady postępowania z Twoimi danymi.    Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRS w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000068587, NIP: 8990107125, REGON: 008479195. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa regulującymi... więcej>>