Wdrożenie duża spółka giełdowa
Spółka giełdowa zatrudniająca ponad 300 pracowników.
6 lutego 2020
Wdrożenie Documaster Campus na uczelni wyższej
Duża państwowa uczelnia zatrudniająca ponad 2500 pracowników oraz kształcąca ponad 8000 studentów
6 lutego 2020
 

Wdrożony system pozwala na optymalne wykorzystanie urządzeń oraz obniżenie kosztów związanych z wydrukami o ponad 30%.

Wdrożyliśmy rozwiązanie zintegrowanego systemu drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w oparciu o oprogramowanie Documaster Multiaudit oraz Documaster Service oraz 66 nowych urządzeń wielofunkcyjnych.

Wdrożyliśmy rozwiązanie zintegrowanego systemu drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w oparciu o oprogramowanie Documaster Multiaudit oraz Documaster Service oraz 66 nowych urządzeń wielofunkcyjnych. Documaster Multiaudit służy do monitorowania, rozliczania kosztów produkcji dokumentów, zadaniem Documaster Service jest natomiast monitorowanie łącznie ponad 150 urządzeń drukujących, znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. Zintegrowane wielofunkcyjne urządzenia drukujące w technologii mono i kolor umozliwiają wydruk poufny i podążający z wykorzystaniem elektronicznych kart pracowniczych.


 

Wdrożony przez nas system ułatwił i przyspieszył wszelkie czynności związane z produkcją i obiegiem dokumentów w postaci elektronicznej jak i papierowej. Urządzenia objęte są pełnym monitoringiem dostarczając na bieżąco informacje o zużyciu materiałów eksploatacyjnych oraz o stanie każdego z urządzeń.

Generowane raporty dają możliwość planowania i budżetowania systemu na kolejne lata. System spełnia oczekiwania użytkowników oraz administratorów IT.


Szczegółowe referencje